• Lords of Chaos

    ★★★½

  • Ghost Killers vs. Bloody Mary

    ★★★½

  • Random Acts of Violence

    ★★★★

  • Salem's Lot

    ★★★★

  • Paranormal Activity 4

    ★★★

  • Paranormal Activity 3

    ★★★

  • Lights Out

    ★★★★

  • 10/31

    ★★★

  • The Devil All the Time

    ★★★½

  • Girls Just Wanna Have Blood

  • Girl, Interrupted

    ★★★★

  • The Craft

    ★★★★½

  • Heathers

    ★★★★½

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★★

  • Insidious

    ★★

  • Ready or Not

    ★★★★½

  • Suburban Gothic

    ★★★★½

  • Catcalls

    ★★★★