Sort by

Carolina has logged 15 entries for films during March 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Walk of Shame

Walk of Shame

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Power Rangers

Power Rangers

2017
×
★★★★½
Edit this entry  
26
Patient

Patient

2015
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Hi Stranger

Hi Stranger

2016
×
Read the review Edit this entry  
24
Deidra & Laney Rob a Train

Deidra & Laney Rob a Train

2017
×
★★★★½
Edit this entry  
24
The Girl on the Bridge

The Girl on the Bridge

1999
×
★★★★½
Edit this entry  
23
Clueless

Clueless

1995
×
Edit this entry  
20
Beauty and the Beast

Beauty and the Beast

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Sand Dollars

Sand Dollars

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Ghostbusters

Ghostbusters

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Psycho

Psycho

1960
×
★★★★★
Edit this entry  
12
Riding in Cars with Boys

Riding in Cars with Boys

2001
×
★★★★
Edit this entry  
10
Arrival

Arrival

2016
×
★★★★★
Edit this entry  
06
Hateship Loveship

Hateship Loveship

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Chelsea Peretti: One of the Greats

Chelsea Peretti: One of the Greats

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry