• First Cow

    ★★★★

  • Seberg

    ★★

  • 7500

    ★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★

  • Godzilla: King of the Monsters

    ★★½

  • Beanpole

    ★★★★½

  • Bacurau

    ★★★½

  • After Parkland

    ★★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★½

  • After

    ★½

  • Long Shot

    ★★★★

  • Captain Marvel

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★

  • Black Panther

    ★★★★

  • The Greatest Showman

  • Justice League

    ★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★★

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★½

  • Wonder Woman

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★½

  • Doctor Strange

    ★★★

  • Captain America: Civil War

    ★★★★

  • The Night Before

    ★★★½

  • The Walk

    ★★½

  • Ant-Man

    ★★★

  • Avengers: Age of Ultron

    ★★½

  • Guardians of the Galaxy

    ★★★½

  • Captain America: The Winter Soldier

    ★★★★

  • Neighbors

    ★★★

  • About Last Night

    ★★★½

  • Thor: The Dark World

    ★★★½

  • Iron Man 3

    ★★★½

  • Silver Linings Playbook

    ★★★½

  • The Avengers

    ★★★★

  • What's Your Number?

    ★★★

  • 50/50

    ★★★½

  • Captain America: The First Avenger

    ★★★½

  • Something Borrowed

    ★★½

  • Thor

    ★★★

  • The Fighter

    ★★★

  • Tangled

    ★★★★★

  • Just Wright

    ★★★

  • Iron Man 2

    ★★½

  • Our Family Wedding

    ★★

  • Leap Year

  • The Princess and the Frog

    ★★★★

  • Funny People

    ★★★½

  • Pineapple Express

    ★★½

  • Step Brothers

    ★★★

  • The Incredible Hulk

    ★★½

  • Iron Man

    ★★★

  • The Other Boleyn Girl

    ★★★

  • National Treasure: Book of Secrets

    ★★½

  • The Holiday

    ★★★

  • The Prestige

    ★★★★★

  • The Queen

    ★★★

  • The Devil Wears Prada

    ★★★½

  • My Super Ex-Girlfriend

    ½

  • Failure to Launch

    ★★

  • Something New

    ★★★

  • Last Holiday

    ★★★

  • Just Friends

  • Revolver

    ★★★

  • Batman Begins

    ★★★½

  • Blade: Trinity

    ★★

  • National Treasure

    ★★★★

  • Elf

    ★★★½

  • Bringing Down the House

    ★½

  • Brown Sugar

    ★★★½

  • Mulholland Drive

    ★★★

  • Bridget Jones's Diary

    ★★★★