Sort by
  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★½

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Violent Night

    ★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★½

  • Pearl

    ★★★★½

  • Bones and All

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★★

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★

  • Aftersun

    ★★★★½

  • Jackass 4.5

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • X

    ★★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Scream

    ★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • Hawkeye

    ★★★

  • Dexter: New Blood

    ★★★★

  • Dave Chappelle: The Closer

    ★★★

  • Dune

    ★★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Mortal Kombat

    ★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • Nobody

    ★★★★

  • Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time

    ★★★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★½

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

  • WandaVision

    ★★★★

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • Freaky

    ★★★½

  • The Devil All the Time

    ★★★★

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★½

  • Shiva Baby

    ★★★★

  • Tenet

    ★★★½

  • The King of Staten Island

    ★★★½

  • 8:46

  • Palm Springs

    ★★★★

  • Promising Young Woman

    ★★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★½

  • Zola

    ★★★★

  • Spree

    ★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★

  • Doctor Sleep

    ★★★★

  • 21 Bridges

    ★★½

  • Watchmen

    ★★★★★

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★★

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★½

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★★½

  • Joker

    ★★½

  • Uncut Gems

    ★★★★★

  • Marriage Story

    ★★★★

  • Ad Astra

    ★★★★

  • Travis Scott: Look Mom I Can Fly

    ★★★