Sort by
  • Ali: Fear Eats the Soul

    ★★★★

  • Sinister 2

    ★★★½

  • Sinister

    ★★★

  • Death Wish

    ★★★★

  • Deep Cover

    ★★★★½

  • The Devil's Rejects

    ★★★½

  • The House with a Clock in Its Walls

    ★★½

  • Nightcrawler

    ★★★½

  • Uncut Gems

    ★★★★½

  • Eternal Sunshine of the Spotless Mind

    ★★★½

  • The Lords of Salem

    ★★★★

  • The American Friend

    ★★★★

  • Beginners

    ★★★★

  • Upstream Color

    ★★★★

  • Three Colors: White

    ★★★½

  • Oblivion

    ★★★★

  • Primer

    ★★★★

  • Blue Velvet

    ★★★★