• 365 Days

  • Knives Out

    ★★★★

  • Midsommar

    ★★

  • The Florida Project

    ★★★★

  • Get Out

    ★★★★

  • Moonlight

    ★★★★★

  • The Princess and the Frog

    ★★★★★

  • Inglourious Basterds

    ★★★★

  • Crooklyn

    ★★★★★

  • Do the Right Thing

    ★★★★★

  • School Daze

    ★★★★