• Survive the Game

    ★★

  • Halloween Kills

    ★★½

  • Free Guy

    ★★★★

  • The Grand Tour Presents: Lochdown

    ★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • Midnight in the Switchgrass

    ★★

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

    ★★

  • Roller Squad

    ★★

  • Gunpowder Milkshake

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★½

  • The Ice Road

    ★★★

  • Hitman's Wife's Bodyguard

    ★★½

  • Rogue Hostage

    ★½

  • Loki

    ★★★½

  • Out of Death

    ★★

  • F9

    ★★½

  • Justice Society: World War II

    ★★★

  • Stalked By My Doctor: Just What the Doctor Ordered

    ★★½

  • Wrath of Man

    ★★★

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • Nobody

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★

  • American Badger

    ★½

  • Cosmic Sin

    ★½

  • Tom & Jerry

    ★★½

  • The Rise of Sir Longbottom

    ★½

  • Locked Down

    ★½

  • Letters to Satan Claus

    ★★★½

  • Max Cloud

    ★★

  • The Grand Tour Presents: A Massive Hunt

    ★★★

  • Breach

    ★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★½

  • A Recipe for Seduction

    ★★★

  • TimeCrafters: The Treasure of Pirate's Cove

    ★★

  • Dr. Seuss' The Grinch Musical

    ★½

  • Jiu Jitsu

    ★★½

  • The Christmas Chronicles: Part Two

    ★★½

  • A Wrestling Christmas Miracle

  • Seized

    ★★★½

  • Welcome to Sudden Death

    ★★

  • The Match-Stick Flame

    ★★★★½

  • Shadow in the Cloud

    ★★★½

  • Honest Thief

    ★★½

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★½

  • The New Mutants

    ★½

  • Hard Kill

  • Tenet

    ★½

  • Class Action Park

    ★★★½

  • Muse: Simulation Theory

    ★★★½

  • Fight of Fury

    ★★★★

  • Patriot: A Nation at War

    ★★½

  • Shark Season

    ★½

  • Money Plane

    ★★

  • Battlefield 2025

  • Ava

    ★★

  • Artemis Fowl

    ★½

  • Little Willy

    ★★★

  • Mermaid Isle

  • The Hunt

    ★★½

  • Spenser Confidential

    ★★½

  • Battle Star Wars

    ★½

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★

  • Agent Jade Black

  • Dolittle

    ★½

  • Ip Man 4: The Finale

    ★★★★

  • Cats

    ★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★½

  • The Grand Tour Presents: Seamen

    ★★★½

  • Skyfire

    ★★★½