Sort by
  • Oppenheimer

  • The Flash

    ½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

  • The Super Mario Bros. Movie

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★

  • Creed III

    ★★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ½

  • Babylon

    ★★★

  • The Simpsons Meet the Bocellis in Feliz Navidad

    ½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★½

  • Diary of a Wimpy Kid: Rodrick Rules

    ½

  • Violent Night

    ★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • Strange World

    ★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★★

  • Black Adam

    ★½

  • Monster High: The Movie

    ½

  • Halloween Ends

  • Trick or Treat Scooby-Doo!

    ★★★

  • Smile

    ★½

  • Amsterdam

    ½

  • Cyberpunk: Edgerunners

    ★★★★½

  • Wendell & Wild

    ★★½

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★★

  • Pinocchio

  • The Whale

    ★★★

  • Terrifier 2

  • Prey

    ★★★½

  • Luck

    ★½

  • DC League of Super-Pets

    ★★

  • Nope

    ★★★

  • Paws of Fury: The Legend of Hank

    ½

  • Bullet Train

    ★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★½

  • Lightyear

    ★★

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

    ★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★½

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★

  • Jurassic World Dominion

    ½

  • Men

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

  • The Simpsons: When Billie Met Lisa

    ½

  • The Northman

    ★★★½

  • Moon Knight

    ★★½

  • Morbius

    ½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★½

  • The Bad Guys

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Uncharted

  • Jackass Forever

    ★★★

  • Moonfall

    ½

  • The Ice Age Adventures of Buck Wild

    ½

  • Hotel Transylvania: Transformania

    ★★

  • The 355

  • The Matrix Resurrections

    ★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • The King's Man

    ★★

  • Don't Look Up

  • Diary of a Wimpy Kid

    ★★½

  • West Side Story

    ★★★½