Sort by
  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★½

  • Sonic the Hedgehog: The Movie

    ★★★½

  • Are you lost in the world like me?

    ½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Moon Knight

    ★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★

  • School of Rock

    ★★★★½

  • The Simpsons: When Billie Met Lisa

    ½

  • The Bad Guys

    ★★★

  • Turning Red

    ★★½

  • The Northman

    ★★★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★½

  • Morbius

    ½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • Death Note

    ½

  • CODA

    ★★★★

  • The Lego Movie 2: The Second Part

    ★★★