Sort by
  • The Pale Blue Eye

    ★★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★½

  • Do Revenge

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★½

  • See How They Run

    ★★★½

  • Ticket to Paradise

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★

  • I Came By

    ★★½

  • Fall

    ★★

  • Orphan: First Kill

    ★★★½

  • Thirteen Lives

    ★★★★½

  • Nope

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★★½

  • Elvis

    ★★★★

  • Aftersun

    ★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • X

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★½

  • No Exit

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★½

  • Fresh

    ★★★★

  • The House

    ★★★

  • Scream

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★½

  • The Lost Daughter

    ★★★½

  • After We Fell

    ½

  • Candyman

    ★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Old

    ★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★★½

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★★

  • Luca

    ★★★★

  • Wrath of Man

    ★★★½

  • Army of the Dead

    ★★½

  • Crime Scene: The Vanishing at the Cecil Hotel

  • Framing Britney Spears

  • It's a Sin

  • Night Stalker: The Hunt for a Serial Killer

  • The Ripper

  • The Croods: A New Age

    ★★★

  • The Christmas Chronicles: Part Two

    ★★★

  • The Queen's Gambit

  • Freaky

    ★★★½

  • Run

    ★★½

  • Two Single Beds

  • American Murder: The Family Next Door

  • Des

  • Another Round

    ★★★★½

  • The Devil All the Time

    ★★

  • The Block Island Sound

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★

  • Shiva Baby

    ★★★★½

  • Tenet

    ★★★★½

  • After We Collided

    ½

  • Unhinged

    ★★

  • Ava

    ★★

  • Becky

    ★★

  • Normal People

    ★★★★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★

  • The Hunt

    ★★★

  • A Quiet Place Part II

    ★★★½

  • If Anything Happens I Love You

  • The Decline

    ★★★½

  • Emma.

    ★★★★½

  • Fantasy Island

    ★★★

  • The Father

    ★★★★

  • Minari

    ★★★★½