Sort by
  • Oppenheimer

    ★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • Black Mirror: Demon 79

    ★★

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★★

  • Love & Death

  • Murdaugh Murders: A Southern Scandal

  • The Strays

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★★

  • The Watcher

    ★★★★

  • A Friend of the Family

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ½

  • Do Revenge

    ★★★★★

  • The Good Nurse

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★½

  • Echoes

  • Nope

    ★★★★

  • The Gray Man

  • Candy

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

  • Spider-Man: No Way Home

  • Don't Look Up

    ★★★

  • All Too Well: The Short Film

  • Red Notice

  • Eternals

  • Encanto

    ★★★★★

  • The Chestnut Man

  • Squid Game

  • Venom: Let There Be Carnage

  • The Guilty

  • Last Night in Soho

  • Spencer

    ★★★★

  • Bob Ross: Happy Accidents, Betrayal & Greed

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★★

  • The Suicide Squad

  • Black Widow

    ★★★★

  • Luca

    ★★★★★

  • Bo Burnham: Inside

  • Cruella

    ★★★

  • The Woman in the Window

    ★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Mare of Easttown

    ★★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★

  • Oprah with Meghan and Harry: A CBS Primetime Special

  • Girl in the Basement

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★★

  • The Little Things

  • The Serpent

    ★★★★★

  • Your Honor

  • Happiest Season

  • A Teacher

  • The Queen's Gambit

  • Soul

  • Run

  • I Care a Lot

  • Shiva Baby

    ★★★★★

  • Hamilton

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

  • Mulan

  • A Quiet Place Part II

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • The Stranger

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

  • Bombshell