Sort by
  • I Hope You Can Forgive Me

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★½

  • M3GAN

    ★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • Disenchanted

    ★★★

  • Falling for Christmas

    ★½

  • Enola Holmes 2

    ★★★½

  • Selena Gomez: My Mind & Me

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Black Adam

    ★½

  • Significant Other

    ★★★★

  • Smile

    ★★

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

  • Do Revenge

    ★★★

  • The Menu

    ★★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • Blonde

  • Don't Worry Darling

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★

  • Terrifier 2

    ★★½

  • Barbarian

    ★★★★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

  • Prey

    ★★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★★★

  • Nope

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

  • Jurassic World Dominion

    ★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

  • Choose or Die

    ★★

  • Morbius

    ★★

  • Umma

    ★★

  • X

    ★★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Uncharted

    ★★

  • Fresh

    ★★★★

  • Scream

    ★★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Don't Look Up

    ★★

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★

  • All Too Well: The Short Film

  • Eternals

  • The Black Phone

    ★★★½

  • Squid Game

    ★★★★★

  • The Guilty

    ★½

  • After We Fell

    ½

  • Malignant

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Old

    ★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★½

  • Till Death

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★½

  • In the Heights

    ★★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★

  • The Woman in the Window

    ★★

  • Spiral: From the Book of Saw

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★½

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★½

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★

  • Four Sisters Before the Wedding

    ★★

  • Happiest Season

    ★★★