Sort by
  • Barbie

    ★★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • BEEF

    ★★★★½

  • Murder Mystery 2

    ½

  • Scream VI

    ★★★½

  • The Beads

    ★★★

  • Rye Lane

    ★★★★

  • Shortcomings

    ★★★★½

  • I Believe in Santa

    ½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Matteo Lane: The Advice Special

    ★★★

  • Making All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • Suzume

    ★★★½

  • Falling for Christmas

    ★★½

  • All Tomorrow's Parties

    ★★★★

  • The Autopsy

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • The School for Good and Evil

    ★★★

  • Rosaline

    ★★★

  • Mr. Harrigan's Phone

    ★★★

  • Luckiest Girl Alive

    ★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • Do Not Resuscitate

    ★½

  • Travelin' Band: Creedence Clearwater Revival at the Royal Albert Hall

    ★★★

  • Do Revenge

    ★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Other People's Children

    ★★★★

  • Argentina, 1985

    ★★★★½

  • Bones and All

    ★★★★½

  • Lady Chatterley's Lover

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★★

  • Inside the Mind of a Cat

    ★★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★½

  • Look Both Ways

    ★★★

  • Nope

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Persuasion

    ★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • The Garbage Man

    ★★★★

  • Ms. Marvel

    ★★★

  • Catopolis

    ★★★½

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★½

  • The Potemkinists

    ★★★½

  • Aftersun

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Three Robots: Exit Strategies

    ★★★½

  • Senior Year

    ★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Bay of Cadiz

    ★★★★

  • The Twins

    ★★★

  • Moon Knight

    ★★★★

  • The Bubble

    ★★

  • Seabreaker

    ★★★½

  • X

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★

  • Windfall

    ★★★

  • Retrodreaming

    ★★★

  • Turning Red

    ★★★½

  • The Adam Project

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • I ____ You

    ★★★

  • Ali Wong: Don Wong

    ★★★½

  • The Outfit

    ★★★

  • Badhaai Do

    ★★★

  • Kimi

    ★★★½

  • Death on the Nile

    ★★★