• Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★½

  • Squid Game

    ★★

  • Dune

    ★★★★

  • The Card Counter

    ★★

  • Old

    ★★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★

  • F9

    ★★★★½

  • Cruella

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★½

  • Save Ralph

  • Bad Trip

    ★★★★★

  • A Really Dark Comedy

  • The Good Wife’s Guide

  • Stuffed

  • Ten Leaves Dilated

  • Joe Buffalo

  • The Beauty President

  • Sound of Violence

  • Zack Snyder's Justice League

  • Subjects of Desire

  • I’m Fine (Thanks For Asking)

  • Paul Dood’s Deadly Lunch Break

    ★★★★★

  • Fucking with Nobody

  • Alien on Stage

    ★★★★★

  • Puss

  • Broadcast Signal Intrusion

  • The Fabulous Filipino Brothers

  • Nuevo Rico

    ★★★★★

  • Lily Topples The World

  • Femme

  • See You Then

  • Play It Safe

  • Kid Candidate

  • Women Is Losers

  • The Other Morgan

  • Raya and the Last Dragon

    ★★

  • Moxie

  • Language Lessons

  • Sales Per Hour

  • Cherry

    ★★★★★

  • Macie’s Dilemma

    ★★★★★

  • Ninjababy

  • Willy's Wonderland

  • Run That Shit!

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★★★

  • The Map of Tiny Perfect Things

  • Framing Britney Spears

  • The Sparks Brothers

    ★★★★★

  • R#J

    ★★★★★

  • A Glitch in the Matrix

  • Strawberry Mansion

    ★★★★★

  • How It Ends

  • Who's Asking About That?

  • Don't Go Tellin' Your Momma

    ★★★★★

  • WandaVision

  • Bobo the Monkey

  • Ratatouille: The TikTok Musical

  • Long Toast

  • Rate the Cookie

  • Marvin's Never Had Coffee Before

  • 11 Minute Whambam 90’s Ride!

  • Happiest Season

  • OPAL

    ★★★★★

  • I Ride My Bike When the Air is Crispy

  • Roald Dahl's The Witches

  • Love and Monsters

    ★★★★★

  • Nocturne

  • Best Summer Ever

  • Freaky

  • Flex