• One Night in Miami...

    ★★★½

  • In My Room

    ★★★

  • Mainstream

    ★★

  • Pieces of a Woman

    ★★★

  • I Am Greta

    ★★★½

  • Antebellum

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★

  • The New Mutants

    ★★

  • Tenet

    ★★★★½

  • The Sleepover

  • After We Collided

    ½

  • Project Power

    ★½

  • An American Pickle

    ★★★½

  • The Stunt Double

    ★★★½

  • She Dies Tomorrow

    ★★★

  • Host

    ★★★★½

  • The Kissing Booth 2

    ★★★

  • The Old Guard

    ★★★

  • Irresistible

    ★½

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★

  • The Rental

    ★★★

  • If Anything Happens I Love You

    ★★★★

  • Good Boy

    ½

  • Artemis Fowl

  • The King of Staten Island

    ★★½

  • Da 5 Bloods

    ★★★★½

  • The High Note

    ★★★★★

  • Jeffrey Epstein: Filthy Rich

  • Unsettling Scenes

    ★★★★½

  • The Lovebirds

    ★★★½

  • Scoob!

    ★★★

  • The Wrong Missy

    ½

  • Capone

  • Have a Good Trip: Adventures in Psychedelics

    ★½

  • Valley Girl

  • Jerry Seinfeld: 23 Hours to Kill

    ★★

  • The Half of It

    ★★½

  • Dangerous Lies

  • Extraction

    ★★½

  • Tigertail

    ★★★

  • The Lost Husband

    ★½

  • Waiting

    ★★★★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★★

  • My Octopus Teacher

    ★★★★

  • Shiva Baby

    ★★★★

  • Trolls World Tour

    ★★★★½

  • The Hunt

    ★★

  • Mulan

    ★½

  • A Quiet Place Part II

    ★★★★

  • The Long Goodbye

    ★★★½

  • Spenser Confidential

    ½

  • The Way Back

    ★½

  • The Weeknd: After Hours

    ★★★

  • Maggie Simpson in Playdate with Destiny

  • All the Bright Places

    ½

  • Pete Davidson: Alive from New York

  • The Invisible Man

    ★★★★★

  • Onward

    ★★★★½

  • Emma.

    ★★

  • Nightwalk

    ★★★½

  • Fantasy Island

  • Guardians of Life

  • Gretel & Hansel

    ★★½

  • The Father

    ★★★★½

  • Tesla

    ★★½

  • Horse Girl

  • Minari

    ★★★★½

  • The Social Dilemma

    ★★★½

  • Palm Springs

    ★★★★★

  • Spaceship Earth

    ★★★

  • Save Yourselves!

    ★★★