• Old

    ★★

  • The Green Knight

    ★★★

  • MouseHunt

    ★★★½

  • Sword of Trust

    ★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ½

  • Pig

    ★★★★½

  • Mainstream

    ★★

  • Barb and Star Go to Vista Del Mar

    ★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★★

  • Luca

    ★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★½

  • Zola

    ★★★½

  • Crazy, Stupid, Love.

    ★★★½

  • Two Weeks Notice

    ★★★½

  • In the Heights

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★