cass has logged 28 entries for films during February 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
26
The Boss Baby: Get That Baby!

The Boss Baby: Get That Baby!

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
26
WandaVision

WandaVision

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Avengers: Endgame

Avengers: Endgame

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Avengers: Infinity War

Avengers: Infinity War

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Thor: Ragnarok

Thor: Ragnarok

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Ant-Man and the Wasp

Ant-Man and the Wasp

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Flora & Ulysses

Flora & Ulysses

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
Fantastic Four

Fantastic Four

2005
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
WandaVision

WandaVision

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Moana

Moana

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
The Maze Runner

The Maze Runner

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Hereditary

Hereditary

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Captain America: Civil War

Captain America: Civil War

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Heathers

Heathers

1989
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
WandaVision

WandaVision

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Push

Push

2009
×
★★
Read the review Edit this entry  
07
Guardians of the Galaxy

Guardians of the Galaxy

2014
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
07
The Avengers

The Avengers

2012
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Captain America: Civil War

Captain America: Civil War

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Avengers: Age of Ultron

Avengers: Age of Ultron

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Malcolm & Marie

Malcolm & Marie

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
WandaVision

WandaVision

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Ralph Breaks the Internet

Ralph Breaks the Internet

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Wreck-It Ralph

Wreck-It Ralph

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Moana

Moana

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
The Little Mermaid

The Little Mermaid

1989
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Monsters, Inc.

Monsters, Inc.

2001
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Frozen II

Frozen II

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry