Herald has logged 11 entries for films during March 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
The Beach Bum

The Beach Bum

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
High Life

High Life

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Triple Frontier

Triple Frontier

2019
×
★★★½
Edit this entry  
17
Love, Death & Robots: When the Yogurt Took Over

Love, Death & Robots: When the Yogurt Took Over

2019
×
★★★
Edit this entry  
17
Love, Death & Robots: Sucker of Souls

Love, Death & Robots: Sucker of Souls

2019
×
★★½
Edit this entry  
17
Love, Death & Robots: Sonnie's Edge

Love, Death & Robots: Sonnie's Edge

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
Love, Death & Robots: Three Robots

Love, Death & Robots: Three Robots

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Apollo 11

Apollo 11

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Captain Marvel

Captain Marvel

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
La La Land

La La Land

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Black Mirror: Black Museum

Black Mirror: Black Museum

2017
×
★★★½
Read prior review Edit this entry