• Black Widow

    ★★★★

  • Cruella

    ★★★★½

  • Yesterday

    ★★★

  • Just Go with It

    ★★½

  • Booksmart

    ★★★★½

  • 13 Going on 30

    ★★★★

  • Notting Hill

    ★★★★½

  • Pitch Perfect

    ★★★★

  • Sleepers

    ★★★★

  • The Woman in the Window

    ★★

  • Lemony Snicket's A Series of Unfortunate Events

    ★★★★

  • Ma

    ★★½

  • Sex and the City 2

  • Ocean's Eight

    ★★★½

  • The Rescuers

    ★★★

  • Lilo & Stitch

    ★★★★★

  • Rocketman

    ★★★★½

  • White Chicks

    ★★★