• Tear Along the Dotted Line

  • All Too Well: The Short Film

  • Lovely Boy

  • America Latina

    ★★½

  • The Catholic School

    ★★½

  • Dune

  • The Hand of God

    ★★★★

  • Titane

  • Luca

  • Maschile singolare

  • Morrison

    ★½

  • Moxie

  • SanPa: Sins of the Savior

  • Death to 2020

  • Rose Island

  • The Hand

  • Famo$o

  • Savage X Fenty Show Vol. 2

  • Enola Holmes

    ★★½

  • The Predators

    ★★★★

  • My Name is Francesco Totti

  • Miss Marx

    ★★½

  • Tenet

    ★★★½

  • Chemical Hearts

    ★★½

  • Under the Riccione Sun

  • Athlete A

  • Unorthodox

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

  • Little Fires Everywhere

  • Bad Tales

  • Palm Springs

  • The Social Dilemma

  • Cuties

  • Bombshell

    ★★★

  • Little Women

  • 1917

    ★★★★

  • Bellissime

  • The Irishman

  • Savage X Fenty Show

  • In the Tall Grass

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • Knives Out

  • The Platform

    ★★★

  • Chiara Ferragni: Unposted

  • The King

  • The Laundromat

  • The Two Popes

  • Joker

  • Judy

    ★★½

  • An Officer and a Spy

  • Marriage Story

  • Hair Love

  • Daughter

  • Anima

  • Midsommar

    ★★★★

  • Memorable

  • When They See Us

  • Parasite

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★

  • Rocketman

  • Chernobyl

  • Imbued Life

  • Learning to Skateboard in a Warzone (If You're a Girl)

  • Georgetown

  • Walk Run Cha-Cha

  • The Champion

  • Us

  • Piranhas

  • Selfie

  • Brittany Runs a Marathon

  • Knock Down the House

  • Life Overtakes Me