Sort by
  • X

  • The Batman

    ★★★★★

  • Scream

  • Red Notice

    ½

  • There's Someone Inside Your House

    ★★

  • Halloween Kills

  • Dune

  • Spencer

  • Malignant

    ★★★★

  • Candyman

  • BLACKPINK: The Movie

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★½

  • Old

    ★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★★★

  • The French Dispatch

  • Fear Street: 1978

    ★★

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★★

  • The Forever Purge

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★

  • Seance

    ★★★★

  • Cruella

    ★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★★

  • Wrath of Man

    ★★

  • Army of the Dead

    ★★

  • Mortal Kombat

    ★★

  • The Unholy

  • The Scary of Sixty-First

    ★★★

  • Wrong Turn

    ★★

  • The Craft: Legacy

    ★★½

  • BLACKPINK: Light Up the Sky

    ★★★★★

  • Nocturne

    ★★★

  • Freaky

    ★★★½

  • Run

    ★★★½

  • The Babysitter: Killer Queen

  • Shiva Baby

    ★★★★★

  • Host

    ★★★

  • A Parks and Recreation Special

    ★★½

  • Nobody Sleeps in the Woods Tonight

    ★★½

  • A Quiet Place Part II

    ★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

  • Spree

    ★★★★★

  • Black Christmas

  • Doctor Sleep

    ★★★

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★½

  • Saint Maud

    ★★½

  • Knives Out

    ★★★★★

  • Joker

  • It Chapter Two

  • 1BR

    ★★★

  • Child's Play

  • Midsommar

    ★★★★

  • Satanic Panic

  • Parasite

    ★★★★

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★★★★

  • Swallow

    ★★½

  • Booksmart

  • Us

    ★★★★

  • Horror Noire: A History of Black Horror

    ★★★★

  • Selah and the Spades

    ★★★★★

  • Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile

  • Suicide by Sunlight

    ★★★

  • The Lodge

    ★★

  • Fyre

  • Fyre Fraud

  • Escape Room

    ★★★★★

  • New Year, New You

  • Bird Box

  • Look Away

    ★★★½

  • No Escape Room

  • Venom