Sort by
  • Rosaline

    ★½

  • Lyle, Lyle, Crocodile

    ★★★½

  • Amsterdam

  • Do Revenge

    ★★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • Bones and All

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★★

  • Barbarian

  • Not Okay

    ★★★

  • Bad Hamster

  • Paws of Fury: The Legend of Hank

  • Bullet Train

    ★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★½

  • Lightyear

    ★★★

  • Elvis

    ★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Conversations with Friends

    ★★½

  • Love is in the Legend

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Along for the Ride

    ★★½

  • Anatomy of a Scandal

  • Loveland

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • The Lost City

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Dropout

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Inventing Anna

    ★½

  • Kimi

    ★★★

  • Pam & Tommy

    ★★★

  • Stay Close

    ½

  • Crime Scene: The Times Square Killer

  • The Matrix Resurrections

  • Station Eleven

    ★★★★

  • Being the Ricardos

    ★★

  • Tiger King: The Doc Antle Story

  • Landscapers

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • The Curse of Von Dutch: A Brand to Die For

  • All Too Well: The Short Film

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★

  • House of Gucci

    ★★

  • Dexter: New Blood

  • Another Child

  • Maid

    ★★★★

  • The Way Down: God, Greed, and the Cult of Gwen Shamblin

    ★★½

  • No Time to Die

    ★★★★

  • Squid Game

    ★★½

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★½

  • Scenes from a Marriage

    ★★★★

  • The Mad Women's Ball

    ★★★½

  • LuLaRich

  • Last Night in Soho

    ★½

  • The Lost Daughter

    ★★★★

  • Spencer

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★½

  • Cinderella

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • King Richard

    ★★★½

  • After We Fell

    ½

  • Vigil

    ★★★★

  • He's All That

    ½

  • Clickbait

    ★★

  • Nine Perfect Strangers

  • The Kissing Booth 3

    ½

  • Free Guy

  • The Green Knight

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★