Sort by
  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★½

  • Creed III

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • Cocaine Bear

    ★★

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • The King

    ★★★

  • Plane

    ★★★½

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★★★

  • A Man Called Otto

    ★★★

  • UFO Sweden

    ★★★★

  • I Wanna Dance with Somebody

    ★★

  • Babylon

    ★★★

  • M3GAN

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Violent Night

    ★★★

  • Strange World

    ★★★

  • Afrofuturism: The Origin Story

    ★★½

  • Director by Night

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • She Said

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★½

  • Is That Black Enough for You?!?

    ★★★★

  • Halloween Ends

    ★½

  • The Sound of 007

    ★★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Amsterdam

    ★★½

  • Project Wolf Hunting

    ★★

  • Confess, Fletch

    ★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★½

  • Devotion

    ★★½

  • Wendell & Wild

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • The Woman King

    ★★½

  • See How They Run

    ★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • The Whale

    ★★★

  • Empire of Light

    ★★½

  • Women Talking

    ★★★

  • TÁR

    ★★★★

  • White Noise

    ★★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★½

  • Beast

    ★★

  • Prey

    ★★★½

  • Luck

    ★★

  • DC League of Super-Pets

    ★★

  • Nope

    ★★★★½

  • Mrs. Harris Goes to Paris

    ★★½

  • The Gray Man

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★

  • Laid-Back Camp The Movie

    ★★★★

  • Gatlopp: Hell of a Game

    ★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • The Sea Beast

    ★★★★

  • Spiderhead

    ★★★

  • Ms. Marvel

    ★★★

  • Lightyear

    ★★½

  • Le Pupille

    ★★★½

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★½

  • Elvis

    ★★

  • Moonage Daydream

    ★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★½