Sort by
  • Wanda Sykes: I'm an Entertainer

    ★★★½

  • Hannah Gadsby: Something Special

    ★★½

  • John Mulaney: Baby J

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • Dead Ringers

    ★★★

  • Air

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★½

  • Chris Rock: Selective Outrage

    ★★★½

  • Luther: The Fallen Sun

    ★★★

  • BlackBerry

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Alan Partridge - Stratagem

    ★★½

  • Plane

    ★★½

  • Andrew Santino: Cheeseburger

    ★★½

  • Copenhagen Cowboy

    ★★★

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★½

  • Furies

    ★★★

  • A Man Called Otto

    ★★★

  • The Pale Blue Eye

    ★★½

  • The Big 4

    ★★★

  • The Elephant Whisperers

    ★★★½

  • M3GAN

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Neil Young: Harvest Time

    ★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • Poker Face

    ★★

  • Neal Brennan: Blocks

    ★★★½

  • The Murmuring

    ★★★★

  • The Viewing

    ★★★★

  • Dreams in the Witch House

    ★★½

  • Pickman's Model

    ★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • The Outside

    ★★★

  • The Autopsy

    ★★★½

  • Graveyard Rats

    ★★★½

  • Lot 36

    ★★★

  • Drop the Needle

    ★★★½

  • Influencer

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Russia 1985-1999: TraumaZone

    ★★★★½

  • Black Adam

    ★★½

  • Lyle, Lyle, Crocodile

    ★★½

  • Mr. Harrigan's Phone

    ★★★

  • Till

    ★★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • Marlowe

    ★★½

  • Kids vs. Aliens

    ★★

  • Blood Relatives

    ★★★

  • Smile

    ★★★½

  • Amsterdam

    ★½

  • V/H/S/99

    ★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★½

  • Chevalier

    ★★★

  • Wendell & Wild

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★

  • No Bears

    ★★★★

  • The Woman King

    ★★★½

  • Brother

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★★

  • Blonde

    ★★

  • Don't Worry Darling

    ★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • The Whale

    ★★

  • Master Gardener

    ★★★½

  • Pearl

    ★★★½

  • Argentina, 1985

    ★★★

  • Women Talking

    ★★★

  • Bones and All

    ★★★

  • TÁR

    ★★★★