Jake has logged 18 entries for films during April 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
23
Star Wars: The Rise of Skywalker

Star Wars: The Rise of Skywalker

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
Star Wars: The Last Jedi

Star Wars: The Last Jedi

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Star Wars: The Force Awakens

Star Wars: The Force Awakens

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
I, Tonya

I, Tonya

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
12
The Babysitter

The Babysitter

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Jurassic World: Fallen Kingdom

Jurassic World: Fallen Kingdom

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
Jurassic World

Jurassic World

2015
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Frozen II

Frozen II

2019
×
Read the review Edit this entry  
10
Jurassic Park III

Jurassic Park III

2001
×
★★½
Read the review Edit this entry  
09
The Lost World: Jurassic Park

The Lost World: Jurassic Park

1997
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
Onward

Onward

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Jurassic Park

Jurassic Park

1993
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Scream

Scream

1996
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Gerald's Game

Gerald's Game

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
The Art of Self-Defense

The Art of Self-Defense

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Skyfall

Skyfall

2012
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
05
The Hunt

The Hunt

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
Knives Out

Knives Out

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry