Sort by
  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • BEEF

    ★★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★

  • Scream VI

    ★★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★½

  • Shotgun Wedding

    ★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • M3GAN

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★½

  • Black Adam

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★★½

  • Hocus Pocus 2

    ★★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Smile

    ★★★★

  • Do Revenge

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★★

  • The Woman King

    ★★★★★

  • Pearl

    ★★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Ms. Marvel

    ★★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★★

  • Moon Knight

    ★★★★

  • X

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Uncharted

    ★★★

  • Scream

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★★★

  • Hawkeye

    ★★★★

  • Eternals

    ★★★★½

  • Encanto

    ★★★★★

  • The Black Phone

    ★★★★

  • There's Someone Inside Your House

    ★★★★

  • Squid Game

    ★★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • Halloween Kills

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★★

  • Dune

    ★★★★★

  • Malignant

    ★★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★½

  • Free Guy

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★★★

  • Till Death

    ★★★★

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★★

  • Loki

    ★★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★½

  • Cruella

    ★★★★★

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★★★½

  • Army of the Dead

    ★★★★½

  • Mortal Kombat

  • Bad Trip

    ★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★★

  • Marvel Studios Assembled: The Making of WandaVision

    ★★★★