Chris has logged 16 entries for films during May 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Uncut Gems

Uncut Gems

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
Doctor Strange

Doctor Strange

2016
×
★½
Read the review Edit this entry  
28
Tank Girl

Tank Girl

1995
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Tinker Tailor Soldier Spy

Tinker Tailor Soldier Spy

2011
×
★★
Read the review Edit this entry  
25
The Last Dance

The Last Dance

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Lethal Weapon 2

Lethal Weapon 2

1989
×
★★½
Edit this entry  
23
Lethal Weapon

Lethal Weapon

1987
×
★★½
Edit this entry  
20
Song of the Sea

Song of the Sea

2014
×
★★★½
Edit this entry  
18
Three Colors: Red

Three Colors: Red

1994
×
★★★½
Edit this entry  
18
Captain America: Civil War

Captain America: Civil War

2016
×
★★
Read the review Edit this entry  
16
Dark City

Dark City

1998
×
★★½
Read the review Edit this entry  
14
The Florida Project

The Florida Project

2017
×
★★★
Edit this entry  
13
John Tucker Must Die

John Tucker Must Die

2006
×
Edit this entry  
12
True Lies

True Lies

1994
×
★★
Edit this entry  
06
Armageddon

Armageddon

1998
×
★½
Read the review Edit this entry  
04
Late Afternoon

Late Afternoon

2017
×
★★★
Edit this entry