Sort by
  • Napoleon

    ★★

  • The Rat Catcher

  • Pete Doherty, Who Killed My Son?

  • The Killer

    ★★½

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★

  • Wham!

    ★★★★

  • Black Mirror: Demon 79

    ★★★★

  • Black Mirror: Mazey Day

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★½

  • They Cloned Tyrone

    ★★★★

  • Nimona

    ★★★★

  • Extraction 2

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Cocaine Shark

    ½

  • Asteroid City

    ★★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • BEEF

    ★★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★½

  • Murder Mystery 2

  • Air

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★

  • Luther: The Fallen Sun

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★★

  • Creed III

    ★★★★

  • You People

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★

  • Speeding Slowly

    ★★★½

  • Talk to Me

    ★★★★

  • The Newcomer

    ★★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • Halloween Ends

    ★★½

  • My Best Friend's Exorcism

  • Smile

    ★★★

  • Wendell & Wild

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • Blonde

  • Bones and All

    ★★★★

  • White Noise

    ★½

  • Terrifier 2

    ★★★★

  • Prey

    ★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Dragon Ball Super: Super Hero

    ★★★

  • Hustle

    ★★

  • Jurassic World Dominion

    ½

  • Aftersun

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Jibaro

    ★★★★★

  • Love, Death & Robots: Bad Travelling

  • Jackass 4.5

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★★½

  • The Bubble

  • RRR

    ★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • X

    ★★★★

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Turning Red

    ★★★★

  • Studio 666

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ½

  • Catwoman: Hunted

    ★★½

  • Jackass Forever

    ★★★★½

  • The House

    ★★★½

  • Scream

    ★★½

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★½