Sort by
  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • Strange World

    ★★★½

  • Enola Holmes 2

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • The School for Good and Evil

    ★★★

  • Black Adam

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★★½

  • Smile

    ★★★½

  • Do Revenge

    ★★★½

  • Wendell & Wild

    ★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★½

  • Look Both Ways

    ★★★

  • Fall

    ★★★★

  • Beast

    ★★★

  • Groot Takes a Bath

    ★★★★½

  • Groot's Pursuit

    ★★★★

  • The Little Guy

    ★★★★½

  • Groot's First Steps

    ★★★½

  • Prey

    ★★★★½

  • Luck

    ★★★½

  • Not Okay

    ★★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★½

  • Nope

    ★★★★

  • Magnum Opus

    ★★★★

  • The Gray Man

    ★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • The Sea Beast

    ★★★★

  • Ms. Marvel

    ★★★½

  • Lightyear

    ★★★½

  • Hustle

    ★★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Jibaro

    ★★★★½

  • Men

    ★★★

  • Love, Death & Robots: In Vaulted Halls Entombed

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Mason's Rats

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Swarm

    ★★

  • Love, Death & Robots: Kill Team Kill

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Night of the Mini Dead

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: The Very Pulse of the Machine

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Bad Travelling

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Three Robots: Exit Strategies

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★½

  • The Northman

    ★★★½

  • Moon Knight

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • Morbius

    ★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★★

  • Incantation

    ★★★

  • The Bad Guys

    ★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • X

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Boys Presents: Diabolical

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Adam Project

    ★★★½

  • No Exit

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★½

  • Uncharted

    ★★★½

  • Death on the Nile

    ★★★

  • Speak No Evil

    ★★★

  • Fresh

    ★★★½

  • The House

    ★★★½

  • Hotel Transylvania: Transformania

    ★★★½

  • Scream

    ★★★★