• Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★

  • The Many Saints of Newark

    ★½

  • Copshop

    ★★½

  • Malignant

    ★★★★

  • Untold: Crimes & Penalties

    ★★★★

  • Vacation Friends

    ★★½

  • Candyman

    ★★★

  • Reminiscence

    ★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Don't Breathe 2

    ★½

  • Free Guy

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • Woodstock 99: Peace, Love, and Rage

    ★★★★

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

    ★★

  • Old

    ★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★½

  • Black Widow

    ★★★½

  • Escape Room: Tournament of Champions

  • The Forever Purge

    ★★★½

  • Hitman's Wife's Bodyguard

  • In the Heights

    ★★★½

  • F9

    ★★★★

  • Army of the Dead

    ★★½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★★

  • Mortal Kombat

    ★★★½

  • Bad Trip

    ★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • Nobody

    ★★★★

  • Biggie: I Got a Story to Tell

    ★★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★½

  • The Little Things

    ★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★

  • The Orange Years: The Nickelodeon Story

    ★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • Freaky

    ★★½

  • Vampires vs. the Bronx

    ★★★½

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★★

  • Unhinged

    ★★★

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★★

  • Eric Andre: Legalize Everything

    ★★★½

  • The Rental

    ★★★

  • The Lovebirds

    ★★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★★½

  • Marc Maron: End Times Fun

    ★★★½

  • A Quiet Place Part II

    ★★★½

  • Spenser Confidential

    ★★½

  • Bloodshot

  • The Way Back

    ★★★★

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Impractical Jokers: The Movie

    ★★★

  • Fantasy Island

  • Vick

    ★★★★

  • Palm Springs

    ★★★★

  • Promising Young Woman

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★½

  • Bad Boys for Life

    ★★★½

  • Cats

    ★½

  • Bombshell

    ★★★

  • Black Christmas

    ★★½

  • The Gentlemen

    ★★★★

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★½

  • Primal

    ★½

  • Doctor Sleep

    ★★★

  • 21 Bridges

    ★★½

  • Terminator: Dark Fate

    ★★★

  • Jay and Silent Bob Reboot

    ★★

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★

  • The Addams Family

    ★★