• Long Way Up

  • The Third Day

  • The Devil All the Time

    ★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★★

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★½

  • Tenet

    ★★★

  • Rose Matafeo: Horndog

    ★★★½

  • Albion

    ★★★½

  • I Used to Go Here

    ★★½

  • An American Pickle

    ★½

  • The Stunt Double

    ★★★

  • Summerland

    ★★★

  • The Rental

  • Strasbourg 1518

    ★★★

  • Peninsula

    ★★½

  • The Old Guard

    ★★

  • Hamilton

    ★★★★★

  • Homemade

    ★★★

  • Irresistible

    ★★★½

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★½

  • Greyhound

    ★★½

  • Seed

    ★★

  • The King of Staten Island

    ★★★

  • Da 5 Bloods

    ★★½

  • 8:46

    ★★½

  • I May Destroy You

  • Dating Amber

    ★★

  • The One-Minute Memoir

    ★★★½

  • Toto

    ★★

  • The Light Side

    ★★½

  • Hannah Gadsby: Douglas

    ★★★½

  • The Lovebirds

    ★★½

  • What's the Matter with Tony Slattery?

  • DAU. Katya Tanya

  • Charlie Brooker's Antiviral Wipe

  • Capone

  • Unbreakable Kimmy Schmidt: Kimmy vs. the Reverend

    ★★★½

  • I Know This Much Is True

    ★★★★

  • The Eddy

    ★★

  • Becoming

    ★★★½

  • Roundheads and Cavaliers

    ★★½

  • The Half of It

    ★★★★

  • A Parks and Recreation Special

  • Normal People

    ★★★★★

  • Middleditch & Schwartz

    ★★★★½

  • Dummy

    ★★★

  • Mrs. America

    ★★★

  • Quiz

    ★★★★

  • The Way Out

    ★★

  • Love Wedding Repeat

    ★★½

  • Circus Person

    ★★½

  • Little Fires Everywhere

  • The Plot Against America

  • Misbehaviour

    ★★½

  • The Hunt

    ★★★½

  • Hilary Mantel: Return to Wolf Hall

  • Hillary

    ★★½

  • Devs

  • The Trip to Greece

  • The Invisible Man

    ★★★½

  • Onward

    ★★★½

  • Emma.

    ★★★½

  • Maria Bamford: Weakness Is the Brand

    ★★★

  • Lost Girls

    ★★½

  • Disclosure

    ★★★½

  • Horse Girl

    ★★½

  • Palm Springs

    ★★★½

  • Downhill

    ★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★½

  • Never Rarely Sometimes Always

    ★★★½

  • Wake Up

    ½

  • Rob Delaney: Jackie

    ★★★½