Sort by
  • Knock at the Cabin

    ★★★★½

  • 80 for Brady

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★

  • Going Varsity in Mariachi

    ★★★★

  • The Starling Girl

    ★★★

  • Theater Camp

    ★★★★½

  • Fancy Dance

    ★★★★

  • Pianoforte

    ★★★½

  • AUM: The Cult At The End Of The World

    ★★★

  • Baba

    ★★

  • The Hatchet Wielding Hitchhiker

    ★★

  • Shotgun Wedding

    ★★

  • Babylon

    ★★★★½

  • Who Killed Santa? A Murderville Murder Mystery

    ★★★½

  • The Simpsons Meet the Bocellis in Feliz Navidad

    ★★

  • Night at the Museum: Kahmunrah Rises Again

    ★½

  • The Elephant Whisperers

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • Fit for Christmas

    ★★

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

    ★★★★

  • Your Christmas Or Mine?

    ★★★½

  • Darby and the Dead

    ★★½

  • Diary of a Wimpy Kid: Rodrick Rules

    ★★★

  • Spoiler Alert

    ★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • Disney Channel's Theme: A History Mystery

    ★★★½

  • Scrooge: A Christmas Carol

    ★★★

  • Disenchanted

    ★★½

  • Coldwater Kitchen

    ★★★

  • Strange World

    ★★

  • Cirque Du Soleil: Without a Net

    ★★★★

  • Santa Camp

    ★★★

  • Queen of the Deuce

    ★★★

  • As Far as They Can Run

    ★★★★

  • Big Fight in Little Chinatown

    ★★★★

  • Spirited

    ★★★½

  • Falling for Christmas

    ★½

  • Selena Gomez: My Mind & Me

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • The Loneliest Boy in the World

    ★½

  • She Said

    ★★

  • Black Adam

    ★★

  • Rosaline

    ★★★½

  • My Father's Dragon

    ★★★★

  • Lyle, Lyle, Crocodile

    ★★★★

  • Tell It Like a Woman

    ★★

  • Halloween Ends

    ★★★★

  • Significant Other

    ★★

  • Monster High: The Movie

    ★★★½

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★★★

  • Christmas Bloody Christmas

    ★★½

  • Trick or Treat Scooby-Doo!

    ★★★

  • Till

    ★★★

  • Spirit Halloween: The Movie

    ★★★

  • My Best Friend's Exorcism

    ★★★

  • The Red Suitcase

    ★★★★

  • Entergalactic

    ★★★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★

  • Under Wraps 2

    ★★

  • Smile

    ★★★★

  • The Flagmakers

    ★★★

  • Amsterdam

    ★★

  • The Kings of the World

    ★★★★½

  • Confess, Fletch

    ★★★½

  • Goodnight Mommy

    ★★★

  • Do Revenge

    ★★½

  • The Greatest Beer Run Ever

    ★★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★½