Sort by
  • Scooby-Doo! And Krypto, Too!

    ★★★

  • Jawan

    ★★★★

  • Gran Turismo

    ★★★

  • Rocky and Rani′s Love Story

    ★★★★★

  • The Venture Bros.: Radiant Is the Blood of the Baboon Heart

    ★★★★

  • Blue Beetle

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★★

  • The Flash

    ★★½

  • Meg 2: The Trench

    ★★★

  • 1J2J3|2023

    ★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★

  • Asteroid City

    ★★★★★

  • Seaside Prayer

    ★★★

  • Fast X

    ★★★★★

  • The Little Mermaid

    ★★

  • Ponniyin Selvan: Part II

    ★★★★

  • Justice League x RWBY: Super Heroes & Huntsmen, Part One

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★

  • Beau Is Afraid

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Renfield

    ★★

  • Untitled

    ★★★

  • Joy Ride

    ★★★

  • Shin Kamen Rider

    ★★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★

  • Hypnotic

    ★★★

  • The 10th Annual On Cinema Oscar Special

    ★★★★

  • Batman: The Doom That Came to Gotham

    ★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Dick Tracy Special: Tracy Zooms In

  • Harley Quinn: A Very Problematic Valentine's Day Special

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

  • Knock at the Cabin

    ★★★★★

  • Pathaan

    ★★★

  • The Wandering Earth II

    ★★

  • Full River Red

    ★★★★

  • Past Lives

    ★★

  • Missing

    ★★★

  • Inventor Crazybrains and the Girl Called Bird

    ★★★

  • Babylon

    ★★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

  • Disney Channel's Theme: A History Mystery

  • Strange World

    ★★

  • The Viewing

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

  • Lot 36

  • Black Adam

  • Breathe on Me

    ★★★★

  • Halloween Ends

  • Trick or Treat Scooby-Doo!

  • Ponniyin Selvan: Part I

    ★★★★

  • The Munsters

    ★★★★★

  • Walk Up

    ★★★★

  • Do Revenge

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Blonde

    ★★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • The Whale

  • Pearl

    ★★

  • Padre Pio

    ★★

  • Deck of Cards

    ★★★

  • TÁR

    ★★

  • Natchathiram Nagargiradhu

  • Terrifier 2

    ★★★★

  • Clerks III

  • Skinamarink

    ★★

  • Nope

    ★★★

  • The Gray Man

    ★★