Cedrick has logged 12 entries for films during December 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Ford v Ferrari

Ford v Ferrari

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Domino

Domino

2019
×
★★
Edit this entry  
28
Knives Out

Knives Out

2019
×
★★★★★
Edit this entry  
23
Jojo Rabbit

Jojo Rabbit

2019
×
★★★★½
Edit this entry  
20
Zombieland: Double Tap

Zombieland: Double Tap

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
Paddington 2

Paddington 2

2017
×
★★★★★
Edit this entry  
15
6 Underground

6 Underground

2019
×
★★★½
Edit this entry  
08
The Irishman

The Irishman

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Paddington

Paddington

2014
×
★★★★★
Edit this entry  
04
John Wick: Chapter 3 - Parabellum

John Wick: Chapter 3 - Parabellum

2019
×
★★★★
Edit this entry  
04
Yesterday

Yesterday

2019
×
★★½
Edit this entry  
01
Once Upon a Time… in Hollywood

Once Upon a Time… in Hollywood

2019
×
★★★★½
Edit this entry