RSS feed for cennettenbiryuz
  • Spies in Disguise

  • Uncut Gems

    ★★★★

  • Kidnapping Stella

    ★★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • End of the Century

    ★★½

  • Black Mirror: Bandersnatch

    ★★★½

  • Bird Box

  • Muslum

  • Cognitio

    ★★★½

  • I Am Jonas

    ★★★½

  • Alex Strangelove

    ★★★

  • Just Friends

    ★★½

  • Un instante

    ★★½

  • The Emoji Movie

  • Beach Rats

    ★★★

  • Handsome Devil

    ★★

  • Moonlight

    ★★★★½

  • Sausage Party

    ★★½

  • Loev

    ½

  • Akron

  • Seashore

    ★★★★★

  • The Best of Me

    ½

  • Mommy

    ★★★★½

  • Tonight It's Me

    ★★★½

  • Violin

    ★★★

  • Prora

  • Like Crazy

    ★★½

  • The Social Network

    ★★½

  • Heartbeats

    ★★★★★

  • Zombieland

    ★★½

  • Twilight

    ★½

  • American Psycho

    ★★★★½

  • Buffalo '66

    ★★★★

  • Clueless

    ★★

  • The Shining

    ★★★★½

  • Psycho

    ★★★★★