• Britney Vs Spears

  • Squid Game

    ★★★★

  • The Chair

    ★★★

  • The Kissing Booth 3

    ½

  • Nevertheless,

    ★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Moxie

    ★★★½

  • Shangri-La

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★★½

  • Crime Scene: The Vanishing at the Cecil Hotel

    ★★★

  • Malcolm & Marie

    ★★

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

  • Leyla Everlasting

    ★★½

  • The Prom

  • Life in a Year

    ★★★

  • The Princess Switch: Switched Again

    ★★

  • Happiest Season

    ★★

  • Holidate

    ★★

  • The Queen's Gambit

    ★★★★★

  • Love and Monsters

    ★★½

  • Soul

    ★★★★½

  • Spontaneous

    ★★★★½

  • Enola Holmes

    ★★★

  • On the Rocks

    ★★★★

  • DNA

    ★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

  • Words on Bathroom Walls

    ★★★

  • Chemical Hearts

    ★★★

  • After We Collided

    ½

  • The Kissing Booth 2

    ★★

  • Summer of 85

    ★★★★★

  • The F**k-It List

    ★★★

  • Under the Riccione Sun

    ★★

  • One-Way to Tomorrow

    ★★★

  • Jeffrey Epstein: Filthy Rich

    ★★★★

  • Unbreakable Kimmy Schmidt: Kimmy vs. the Reverend

    ★★★

  • The Half of It

    ★★★½

  • Love Wedding Repeat

    ★★★

  • Shiva Baby

    ★★★★½

  • All the Bright Places

    ★½

  • Pete Davidson: Alive from New York

    ★★★½

  • Emma.

    ★★★★½

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

    ★★½

  • 365 Days

    ½

  • The Social Dilemma

    ★★★★

  • Palm Springs

    ★★★★★

  • Promising Young Woman

    ★★★½

  • The Way We Are

    ★★★★★

  • Don't F**k with Cats: Hunting an Internet Killer

    ★★

  • Bombshell

    ★★★

  • Little Women

    ★★★★★

  • The Knight Before Christmas

    ★★★★★

  • Let It Snow

    ½

  • Jenny Slate: Stage Fright

    ★★★★★

  • Karakomik Filmler

  • Between Two Ferns: The Movie

    ★★★

  • Tall Girl

  • Jojo Rabbit

    ★★★

  • Knives Out

    ★★★★

  • Hustlers

    ★★★

  • The King

    ★★★

  • Joker

    ½

  • Uncut Gems

    ★★★★

  • Marriage Story

    ★★★★★

  • Travis Scott: Look Mom I Can Fly

    ★★★★

  • It Chapter Two

  • Nimic

  • A Rainy Day in New York

  • Vivarium

    ★★½

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★★★