Sort by
  • Pamela, A Love Story

    ★★★½

  • True Spirit

    ★★

  • You People

  • There's Something Wrong with the Children

  • Plane

    ★★★

  • Dog Gone

    ★★½

  • This Place Rules

    ★★★★

  • Babylon

    ★★★★

  • The Pale Blue Eye

    ★★½

  • A Christmas to Treasure

  • The Honeymoon

    ½

  • The Holiday Sitter

    ★½

  • Play Dead

    ★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio: Handcarved Cinema

    ★★★★

  • The Elephant Whisperers

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

    ★★★★★

  • Troll

    ★★½

  • Emancipation

    ★★½

  • Violent Night

    ★★

  • Spoiler Alert

    ★★★½

  • Love, Lizzo

    ★★★

  • A Christmas Karen

  • Disenchanted

    ★★½

  • I Am Vanessa Guillen

    ★★★

  • Strange World

    ★★

  • Stutz

    ★★★

  • Summer Frost

    ★★

  • Capturing the Killer Nurse

    ★★★

  • Falling for Christmas

    ★½

  • Slumberland

    ★★

  • Savage X Fenty Show Vol. 4

    ★★½

  • The Willowbrook

  • Orgasm Inc: The Story of OneTaste

    ★½

  • Enola Holmes 2

    ★★★

  • Whina

    ★★★

  • Selena Gomez: My Mind & Me

    ★★★½

  • The Sleep Experiment

    ★½

  • The Murmuring

    ★★★½

  • The Viewing

    ★★★½

  • Dreams in the Witch House

    ★★½

  • Pickman's Model

    ★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★½

  • The Outside

    ★★★

  • The Autopsy

    ★★★★

  • A Tree of Life: The Pittsburgh Synagogue Shooting

    ★★★½

  • Graveyard Rats

    ★★★½

  • Lot 36

    ★★½

  • Dive

    ★★★½

  • Prey for the Devil

    ★★

  • The Real Anthony Fauci

  • Mama's Boy

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • The Loneliest Boy in the World

    ★★

  • She Said

    ★★★★

  • Crisis in Cocaine Valley

    ★★½

  • May-December-January

  • Black Adam

    ★½

  • I Love You, You Hate Me

    ★★

  • Matriarch

    ★★½

  • Becoming Frederick Douglass

    ★★★

  • Rosaline

    ★★★

  • Sex with Sue

    ★★★

  • Grimcutty

    ★½

  • Is That Black Enough for You?!?

    ★★★½

  • My Father's Dragon

    ★★★½

  • The Inhabitant

    ★½

  • Ask Me to Dance

  • Lyle, Lyle, Crocodile

    ★★

  • The Redeem Team

    ★★★