RSS feed for charley
Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
09
Head

Head

1968
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Geri's Game

Geri's Game

1997
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Homecoming: A Film by Beyoncé

Homecoming: A Film by Beyoncé

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Victoria

Victoria

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Moulin Rouge!

Moulin Rouge!

2001
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
Princess Cyd

Princess Cyd

2017
×
★½
Read the review Edit this entry  
02
Taylor Swift: Reputation Stadium Tour

Taylor Swift: Reputation Stadium Tour

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Rent

Rent

2005
×
★★½
Read the review Edit this entry  
13
Before Midnight

Before Midnight

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Paterson

Paterson

2016
×
★½
Read the review Edit this entry  
28
Breakfast at Tiffany's

Breakfast at Tiffany's

1961
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
02
West Side Story

West Side Story

1961
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
It's a Wonderful Life

It's a Wonderful Life

1946
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
The Empire Strikes Back

The Empire Strikes Back

1980
×
★★★★½
Read the review Edit this entry