Sort by
  • Pamela, A Love Story

    ★★★½

  • M3GAN

    ★★★½

  • Black Adam

    ★½

  • Halloween Ends

    ★★

  • The Fabelmans

    ★★★

  • The Menu

    ★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★

  • Bros

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★★★

  • Art and Pep

    ★★★★½

  • Fire Island

    ★★★½

  • Showing Up

    ★★★★½

  • Aftersun

    ★★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★½

  • Corsage

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★

  • To Leslie

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Outfit

    ★★★

  • Emily the Criminal

    ★★★

  • Good Luck to You, Leo Grande

    ★★★½

  • Being the Ricardos

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • Licorice Pizza

    ★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★

  • House of Gucci

    ★★

  • Memoria

    ★★★

  • The Many Saints of Newark

    ★★½

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★

  • Halloween Kills

    ★½

  • The Lost Daughter

    ★★★½

  • Spencer

    ★★★★½

  • Belfast

    ★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★½

  • King Richard

    ★★★

  • C'mon C'mon

    ★★★★★

  • The Card Counter

    ★★½

  • Parallel Mothers

    ★★★★½

  • Candyman

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Respect

    ★★½

  • Drive My Car

    ★★★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★½

  • In the Heights

    ★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★½

  • The Woman in the Window

    ★½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★

  • Here Before

    ★★½

  • kid 90

    ★★½

  • TINA

    ★★★★

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★★½

  • Framing Britney Spears

    ★★½

  • Land

    ★★★½

  • News of the World

    ★★★

  • Let Them All Talk

    ★★★★

  • The Midnight Sky

    ★★½

  • Roald Dahl's The Witches

    ★★

  • Nomadland

    ★★★★½

  • The Father

    ★★★★½

  • Palm Springs

    ★★★★

  • Minari

    ★★★★½

  • Zola

    ★★★★½

  • Knives Out

    ★★★★½

  • Hustlers

    ★★★★½

  • Sound of Metal

    ★★★★½

  • Welcome to Marwen

    ★½

  • Gloria Bell

    ★★★★

  • Can You Ever Forgive Me?

    ★★★★½