Sort by
  • Dumb Money

    ★★★★

  • Sitting in Bars with Cake

    ★★★

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★

  • Happiness for Beginners

    ★★

  • Blue Beetle

    ★½

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★★

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★½

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★★

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★

  • They Cloned Tyrone

    ★★★

  • No Hard Feelings

    ★★½

  • The Flash

    ★★½

  • Extraction 2

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★½

  • Asteroid City

    ★★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★

  • White Men Can't Jump

    ★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Ghosted

    ★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Renfield

    ★★★

  • Murder Mystery 2

    ★★½

  • Air

    ★★★★½

  • Joy Ride

    ★★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★½

  • Hypnotic

    ★★★★

  • Bottoms

    ★★★★½

  • Flamin' Hot

    ★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★

  • Scream VI

    ★★★

  • 65

    ★½

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • Reality

    ★★★★

  • BlackBerry

    ★★★★½

  • Creed III

    ★★★★½

  • Sharper

    ★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Rye Lane

    ★★★★½

  • Mutt

    ★★★★

  • The Accidental Getaway Driver

    ★★★★

  • You Hurt My Feelings

    ★★★★

  • A Thousand and One

    ★★★★

  • All Dirt Roads Taste of Salt

    ★★

  • Past Lives

    ★★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • Divinity

    ★★★

  • The Persian Version

    ★★★★

  • Bad Behaviour

    ★★½

  • Cat Person

    ★★★

  • Theater Camp

    ★★★★½

  • Polite Society

    ★★★★

  • Magazine Dreams

    ★★★★★

  • Fremont

    ★★★★½

  • Fair Play

    ★★★★½

  • Radical

    ★★★★

  • Missing

    ★★★★

  • A Man Called Otto

    ★★½

  • Babylon

    ★★★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★½

  • Influencer

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½