Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
21
Aguirre, the Wrath of God

Aguirre, the Wrath of God

1972
×
★★★★½
Edit this entry  
25
Piano to Zanskar

Piano to Zanskar

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
This Mountain Life

This Mountain Life

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
Professor Marston and the Wonder Women

Professor Marston and the Wonder Women

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Parasite

Parasite

2019
×
★★★★★
Edit this entry  
13
1917

1917

2019
×
★★★★½
Edit this entry  
09
The Two Popes

The Two Popes

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Knives Out

Knives Out

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Museo

Museo

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Vice

Vice

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
The American Meme

The American Meme

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry