• Revealer

  • Jerry & Marge Go Large

    ★★★½

  • Who Invited Them

    ★★★

  • Dashcam

    ★★★★½

  • The Summoned

    ★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★

  • The Bubble

    ½

  • Deep Water

    ★★

  • The Bad Guys

    ★★★★

  • X

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★

  • The Lost City

    ★★

  • Deadstream

    ★★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Ash & Dust

    ★★

  • The Adam Project

    ★★★½

  • No Exit

    ★★★½

  • Studio 666

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★½

  • The Outfit

    ★★★½

  • Uncharted

    ★★½

  • Kimi

    ★★★½

  • Death on the Nile

    ★★★½

  • We Need to Talk About Cosby

    ★★★★★

  • Piggy

    ★★★½

  • Resurrection

    ★★

  • Watcher

    ★★★★

  • Fresh

    ★★★½

  • Hotel Transylvania: Transformania

    ★★½

  • Scream

    ★★★½

  • The Super Bob Einstein Movie

    ★★★

  • The King's Man

    ★★★½

  • The Matrix Resurrections

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • West Side Story

    ★★★★

  • 'Twas the Fight Before Christmas

    ★★★½

  • Double Walker

    ★★★½

  • Clifford the Big Red Dog

    ★★½

  • Finch

    ★★★★

  • Encanto

    ★★★½

  • Paranormal Activity: Next of Kin

    ★★★★½

  • Joy Ride

    ★★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★★

  • Ron's Gone Wrong

    ★★★

  • The Free Fall

    ★★½

  • The Harder They Fall

    ★★★★½

  • The Addams Family 2

    ★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★½

  • Slumber Party Massacre

    ★★★½

  • V/H/S/94

    ★★★½

  • The Black Phone

    ★★★★

  • Listening to Kenny G

    ★★★½

  • The Last Duel

    ★★★★½

  • Copshop

    ★★★★

  • Saloum

    ★★★★

  • Halloween Kills

    ★½

  • Old Henry

    ★★★★½

  • Mona Lisa and the Blood Moon

    ★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • The Lost Daughter

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★

  • Zalava

    ★★★½

  • Belfast

    ★★★½

  • Malignant

    ★★★½

  • The Found Footage Phenomenon

    ★★★

  • Candyman

    ★★★★

  • Reminiscence

    ★★★