Sort by
  • Scream VI

    ★★★★

  • Creed III

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Your Place or Mine

    ★★★★

  • Dick Tracy Special: Tracy Zooms In

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★★

  • 80 for Brady

    ★★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • A Little Prayer

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Shortcomings

    ★★★★

  • All Dirt Roads Taste of Salt

    ★★★★

  • Theater Camp

    ★★★★½

  • The Eternal Memory

    ★★★★½

  • Fremont

    ★★★½

  • Magazine Dreams

    ★★★½

  • Kim's Video

    ★★★

  • Sometimes I Think About Dying

    ★★★★

  • Babylon

    ★★★★★

  • Adult Swim Yule Log (aka The Fireplace)

    ★★★½

  • The Elephant Whisperers

  • M3GAN

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

  • Strange World

    ★★★½

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

  • Falling for Christmas

    ★★★

  • The 1975 'At Their Very Best' Live from Madison Square Garden

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • She Said

    ★★★★

  • Black Adam

    ★½

  • Tell It Like a Woman

    ★★½

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★★½

  • Smile

    ★★

  • Confess, Fletch

    ★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★

  • Wendell & Wild

    ★★★★

  • Catherine Called Birdy

    ★★★★

  • Causeway

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★½

  • See How They Run

    ★★★½

  • The Woman King

    ★★★★

  • Blonde

    ★½

  • Bros

    ★★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★★★½

  • Pinocchio

    ★½

  • Saint Omer

    ★★★★

  • The Eternal Daughter

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • The Whale

    ★½

  • Argentina, 1985

    ★★★★½

  • Empire of Light

    ★★★

  • Pearl

    ★★★★½

  • All the Beauty and the Bloodshed

    ★★★★½

  • Women Talking

    ★★★★½

  • Bones and All

    ★★★★

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★★

  • TÁR

    ★★★★★

  • Terrifier 2

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • The Red Suitcase

  • Skinamarink

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • Mrs. Harris Goes to Paris

    ★★★★

  • The Gray Man

    ★★

  • Bullet Train

    ★★★