• Squid Game

    ★★★

  • The Guilty

    ★★

  • Dune

    ★★★★★

  • It’s Better Not to Think About Anything

    ★★★★★

  • La Flor

    ★★★★★

  • Evil Woman

  • Viola

  • White Elephant

  • Carancho

  • The Headless Woman

    ★★★★★

  • Zodiac

    ★★★★★

  • Chronicle of a Escape

  • Family Law

  • The Magic Gloves

    ★★★★★

  • Punch-Drunk Love

    ★★★★★

  • Bolivia

  • La Ciénaga

    ★★★★★

  • Crane World

  • Pizza, Beer, and Cigarettes

    ★★★★★

  • Citizen Kane

    ★★★★★