Sort by
  • Dune: Part Two

    ★★★★½

  • Madame Web

    ★★

  • The Beekeeper

    ★★★

  • The Curse

  • K-Bar Killer

  • The Devil on Trial

  • The Exorcist: Believer

    ★★★½

  • Please Respond

    ★★★★★

  • Saw X

    ★★★★

  • V/H/S/85

    ★★½

  • Dream Scenario

    ★★★½

  • The Killer

    ★★★★

  • Poor Things

    ★★★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

  • Saltburn

    ★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • Black Mirror: Beyond the Sea

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Asteroid City

    ★★★½

  • May December

    ★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★★

  • The Zone of Interest

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★★

  • Renfield

  • Air

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Swarm

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Ohio Walnuts

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★★

  • Creed III

    ★★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★

  • You People

    ★★

  • Babylon

  • In The Glory Of His Name: The Making of Sect

  • Guillermo del Toro's Pinocchio: Handcarved Cinema

  • The Elephant Whisperers

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • The Outside

    ★★½

  • The Autopsy

    ★★★½

  • Graveyard Rats

    ★★★½

  • Lot 36

    ★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★★½

  • Halloween Ends

    ★★★★

  • The Five Fingers of a Dog

  • Hellraiser

    ★★

  • Werewolf by Night

    ★★½

  • Smile

    ★★½

  • V/H/S/99

    ★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • Raymond & Ray

    ★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • The Whale

    ★★

  • Master Gardener

    ★★★★

  • Empire of Light

    ★★½

  • Pearl

    ★★★

  • Women Talking

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★★