dia 🏹 has logged 15 entries for films during January 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Annihilation

Annihilation

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Burn After Reading

Burn After Reading

2008
×
★★½
Read the review Edit this entry  
26
Conversations with a Killer: The Ted Bundy Tapes

Conversations with a Killer: The Ted Bundy Tapes

2019
×
Read the review Edit this entry  
23
The Florida Project

The Florida Project

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
I, Tonya

I, Tonya

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Hereditary

Hereditary

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
20
BlacKkKlansman

BlacKkKlansman

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Tangled

Tangled

2010
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
20
The Big Lebowski

The Big Lebowski

1998
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Thoroughbreds

Thoroughbreds

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Eighth Grade

Eighth Grade

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Dead Poets Society

Dead Poets Society

1989
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Aquaman

Aquaman

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
Dunkirk

Dunkirk

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
The Parent Trap

The Parent Trap

1998
×
★★★½
Read the review Edit this entry