Sort by
  • The Iron Claw

    ★★★★★

  • No One Will Save You

    ★★★

  • Society of the Snow

    ★★★★

  • The Killer

    ★★★★★

  • Poor Things

    ★★★★★

  • Saltburn

    ★★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • Insidious: The Red Door

    ★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • The Boogeyman

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • The Pope's Exorcist

    ★★

  • Renfield

    ★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★★

  • 65

    ★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • The Pale Blue Eye

    ★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • Violent Night

    ★★

  • Talk to Me

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Halloween Ends

    ★★

  • Smile

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★★

  • Wendell & Wild

    ★★★

  • The Menu

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Fall

    ★★

  • Prey

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Men

    ★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★★

  • X

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

  • Scream

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

  • Eternals

    ★★★

  • The Black Phone

    ★★★★

  • Halloween Kills

    ★★

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • Dune

    ★★★★★

  • Malignant

    ★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★

  • Candyman

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★★★★

  • Old

    ★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Boiling Point

    ★★★★

  • Escape Room: Tournament of Champions

  • Black Widow

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★

  • Army of the Dead

    ★★

  • Mortal Kombat

    ★★