Sort by
  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • This Place Rules

    ★★★★

  • Babylon

    ★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • Disney Channel's Theme: A History Mystery

    ★★★★

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

    ★★

  • Shadows: The Making Of Nope

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Black Adam

  • Halloween Ends

    ★★

  • Entergalactic

    ★★★½

  • Hellraiser

    ★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★

  • Smile

    ★★★

  • Amsterdam

  • Kate Berlant: Cinnamon in the Wind

  • Wendell & Wild

    ★★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★

  • See How They Run

    ★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • The Whale

    ★★

  • Pearl

    ★★★

  • Bones and All

    ★★★★

  • White Noise

    ★★★

  • TÁR

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Prey

    ★★★★

  • Skinamarink

  • Fire Hill

  • Nope

    ★★★★★

  • Bullet Train

    ★★

  • Zombies Like to Watch

  • Baby Fever

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Stavros Halkias: Live at the Lodge Room

  • Fire Island

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★½

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Prehistoric Planet

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★

  • Men

    ★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★

  • Armageddon Time

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • The Simpsons: When Billie Met Lisa

    ½

  • Metal Lords

  • The Northman

    ★★★★

  • Morbius

    ½

  • RRR

    ★★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • X

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★½

  • I Want You Back

    ★★★

  • Uncharted

  • Kimi

    ★★★★

  • Death on the Nile

    ★★

  • Pam & Tommy

    ★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • The Beatles: Get Back - The Rooftop Concert

  • Navalny

    ★★★★