Sort by
  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★★

  • Ruby Gillman, Teenage Kraken

    ★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★★

  • The Flash

    ★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★★

  • Elemental

    ★★★

  • Kandahar

  • Asteroid City

    ★★★★

  • The Boogeyman

    ★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★★

  • Fast X

    ★★★

  • John Mulaney: Baby J

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • The Covenant

    ★★★★½

  • Mafia Mamma

    ★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • Paint

    ★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★★

  • Renfield

    ★★★½

  • Air

    ★★★★

  • Joy Ride

    ★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★½

  • Hypnotic

    ★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Scream VI

    ★★★★

  • 65

    ★★

  • Champions

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • BlackBerry

    ★★★★½

  • Cloud Racers: Part One

  • Creed III

    ★★★★

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Theater Camp

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • Missing

    ★★★★

  • Plane

    ★½

  • House Party

    ★★★½

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★½

  • A Man Called Otto

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Violent Night

    ★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • Strange World

    ★★★½

  • Stalled

  • Spirited

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • Black Adam

    ★★

  • Lyle, Lyle, Crocodile

    ★½

  • Halloween Ends

    ★½

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Smile

    ★★★½

  • The Greatest Beer Run Ever

    ★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • The Blackening

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★★½

  • Sisu

    ★★★★

  • The Woman King

    ★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★★★

  • Bros

    ★★★½