Sort by
  • Us

    ★★★★★

  • Leaving Neverland

    ★★★★

  • Knock Down the House

    ★★★½

  • The Inventor: Out for Blood in Silicon Valley

    ★★★

  • Fyre

    ★★★

  • Fyre Fraud

    ★★★

  • Black Mirror: Bandersnatch

    ★★★

  • Vice

    ★★½

  • Bohemian Rhapsody

    ★½

  • They Shall Not Grow Old

    ★★★½

  • A Faithful Man

    ★★★½

  • Widows

    ★★★★½

  • Vox Lux

    ★★★★½

  • Charlie Says

    ★★★★

  • Can You Ever Forgive Me?

    ★★★★

  • A Star Is Born

    ★★★½

  • Destroyer

    ★★★★½

  • Watergate

    ★★★★

  • The Favourite

    ★★★★★

  • Roma

    ★★★★½

  • To All the Boys I've Loved Before

    ★★★½

  • Grandmother's Gold

    ★★★½

  • Sharp Objects

    ★★★★½

  • Burning

    ★★★★½

  • BlacKkKlansman

    ★★★★½

  • Evil Genius

    ★★★½

  • Cold War

    ★★★★½

  • Deadpool 2

    ★★★½

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★★

  • Hari Kondabolu: Warn Your Relatives

    ★★★★

  • John Mulaney: Kid Gorgeous at Radio City

    ★★★★

  • Dirty Computer

    ★★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★

  • Truth or Dare

  • Pacific Rim: Uprising

    ★★★

  • Wild Wild Country

    ★★★★

  • Happy Birthday, Marsha!

    ★★★½

  • A Quiet Place

    ★★★★

  • Love, Simon

    ★★★★

  • Isle of Dogs

    ★★★★

  • Annihilation

    ★★★★½

  • Black Panther

    ★★★★

  • Dark Money

    ★★★½

  • Flower Boy: A Conversation

  • The Miseducation of Cameron Post

    ★★★★½

  • Shirkers

    ★★★★

  • RBG

    ★★★½

  • Hereditary

    ★★★★½

  • Minding the Gap

    ★★★★

  • Colette

    ★★★½

  • The Tale

    ★★★★½

  • Sorry to Bother You

    ★★★★½

  • Mandy

    ★★★★

  • Won't You Be My Neighbor?

    ★★★★

  • Night Comes On

    ★★★★½

  • Eighth Grade

    ★★★★

  • Blindspotting

    ★★★★½

  • Black Mirror: Hang the DJ

    ★★★½

  • Black Mirror: Arkangel

    ★★½

  • Black Mirror: USS Callister

    ★★★½

  • The Post

    ★★★½

  • All the Money in the World

    ★★★½

  • Billy Star

    ★★★★

  • Phantom Thread

    ★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★½

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★

  • Dismissed

    ★★½

  • Disobedience

    ★★★★½

  • Beast

    ★★★★

  • Molly's Game

    ★★★

  • I, Tonya

    ★★★★½

  • mother!

    ★★★½